Hlavní navigace

 Připomínač cvičení 1.0

Aktualizace programu
14. 4. 2017
Antivirová kontrola
28. 1. 2020 2:57
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
1 428×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Připomíná, kdy si udělat pauzu od práce s počítačem

Práce s počítačem představuje pro člověka velkou zátěž. Proto se často setkáme s doporučeními pro krátké přestávky během práce s počítačem. Na to však během práce často zapomínáme. Tento program vám přestávku připomene. Program nabízí i návod na správné procvičení zad.

Jak to funguje? Aplikace běží na pozadí. Ve stanoveném intervalu vám připomene, že je čas udělat si přestávku. Po potvrzení této zprávy se začne odpočítávat čas do konce přestávky, opět podle určeného intervalu. Po potvrzení konce přestávky se opět začne odpočítávat interval do začátku přestávky příští. Standardně jsou intervaly nastaveny na 60 / 10 minut. Můžete je změnit v menu kliknutím na položku "Změnit intervaly". Menu programu je dostupné v oznamovací oblasti po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu programu. Kliknutím na "Restartovat odpočítávání" se začne čas do přestávky odpočítávat znovu od začátku. Aplikaci lze ukončit zvolením volby "Konec" v menu. Ve stejném menu je možno vypnout či zapnout spouštění aplikace po startu počítače. Položka "Cviky na záda" zobrazí okno s návodem, jak si správně procvičit záda.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Připomínač cvičení

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.