RSS export


Helper


Celkové hodnocení
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


česky

Editace, úprava textu, odstranění diakritiky ...

Textový editor, který v mnoha směrech dokáže nahradit obvyklý nástroj - poznámkový blok. Má velmi jednoduché ovládání, takže si na něj velmi rychle zvyknete. Podporuje všechny formáty, které lze otevřít v poznámkovém bloku - všechny webové formáty, formát txt a navíc podporuje formát rtf.

Text můžete libovolně zformátovat, a pokud použijete formát rtf, tak jej také můžete bez problémů uložit. Možnosti formátu jsou obrovské. Můžete formátovat typ, barvu a velikost textu. Další důležitou funkcí tohoto editoru je odstranění diakritiky. Velmi rychlý algoritmus dokáže během několika vteřin zbavit celý text háčků a čárek. Samozřejmě, že se zachová formátování textu.

Novinkou je lokalizace programu do češtiny a angličtiny. Jazyk si můžete zvolit v nastavení. Lze samozřejmě přidat i další jazyky. Veškerá nastavení, počínaje velikostí okna, konče barvou pozadí si program zapamatuje a při novém otevření se sám zkonfiguruje. Při tom není problém, uvést vše do původního stavu.

Můžete si také nechat zobrazit podrobnou statistiku, která vám ukáže, kolik znaků, ať už s mezerami, nebo bez mezer máte napsáno. Velice rychle a šikovně vám také spočítá všechna slova. Program také umí uchovávat vaší práci v pravidelných intervalech. A tak například při výpadku proudu můžete obnovit práci, která se automaticky uložila a pokračovat dále.


Celkové hodnocení

0
0
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o Helper

Licence:
Freeware
Autor:
PebeSoft
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://pebesoft.ic.cz
Velikost souboru:
574,3 kB (5.3.6.34 Oprava)
897,3 kB (5.3.5.13 )
Operační systém:
Windows 98/ME/2000/XP (5.3.6.34 Oprava)
Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista (5.3.5.13 )
Staženo:
11944x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
30. června 2008
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.