RSS export


FormFiller


Celkové hodnocení
1 z 51 z 51 z 51 z 51 z 5(1 hlas)


česky

Univerzální pomocník pro vyplňování a tisk libovolných formulářů

FormFiller je koncipován jako univerzální editor pro práci s libovolnými tiskopisy. Je více než náhradou psacího stroje a s jeho pomocí lze vyplnit a vytisknout přímo z počítače jakýkoliv formulář, ať už se jedná o daňová přiznání, poštovní poukázky, účetní doklady nebo méně obvyklé formuláře, které člověk použije jen občas.

Od verze 3.0 si program sám snaží zapamatovat údaje, které uživatel již vyplňoval. A protože se obvykle v tiskopisech neustále opakují, často velkou část formuláře sám předvyplní, a to vzápětí po otevření formuláře.Jednotlivé formuláře maximálně odpovídají originální předloze a s podporou výpočtových vzorců proces vyplňování významně urychlí.

Potřebné údaje (např. na složenkách) se po zadání ihned na požadovaná místa sama duplikují nebo počítají, zadané finanční částky se okamžitě převádějí na text, k formuláři lze připojit databázi. Vytištění např. 200 poukázek s adresami je tak po prvotním nastavení jen otázkou rychlosti tiskárny.

S formuláři se pracuje stejně jako s jinými dokumenty na počítači, lze je tedy libovolně ukládat, tisknout, k vyplněným dokumentům se vracet. Archiv na stránkách www.ff.cz obsahuje kompletní kolekci všech formulářů (cca. 500) pro FormFiller, libovolný formulář si lze v případě potřeby v aktuální podobě stáhnout.


Celkové hodnocení

1
0
1 z 51 z 51 z 51 z 51 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o FormFiller

Licence:
Demo
Omezení:
přetisk přes tištěné formuláře
Autor:
Magicware
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.ff.cz
Velikost souboru:
5,3 MB
Operační systém:
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
2824x celkem
8x tento týden
Poslední aktualizace:
14. prosince 2005
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.