RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Kancelářské aplikace > Ostatní > Pokladní systém AWIS pro restaurace, bary

Pokladní systém AWIS pro restaurace, bary


Celkové hodnocení
3.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 5(28 hlasů)


česky

Pokladní systém AWIS pro restaurace

Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování stolů, sklad (i více skladů), databázi klientů, ulic, rozvážkový systém, recepci, faktury, zrcadlo, ceník (i pro internetové kavárny), majetek, měny, platební karty, stravenky, peněžní deník, tisk meziuzávěrky, přehled směn, tržeb směny, denní přehled, docházka zaměstnanců, statistiky, režim pro dotykovou obrazovku, síťové řešení, propojení přes internet, bezpečnost dat, min. HW nároky.

Systém obsahuje sklady, normování, síťové řešení, exporty do excelu, vzdálený přístup přes internet a další!!

Kasa - hlavní část pro obsluhu

Kasa
je optimalizována pro rychlé a jednoduché účtování dotykem. Dotyková obrazovka velmi zefektivní práci. Zaúčtování je v naší pokladně na pouhé dva doteky! V Kase můžete i účtovat pomocí myši, nebo velmi efektivně přes klávesnici, hlavně pomocí třímístných kódů či výběrem z přehledu (řazeni dle abecedy, kódů, EAN), kde lze položku vybrat i napsáním počátečních písmen. Kasa dále nabízí rychlé zamykání pokladny pro rajónový systém obsluhy. Přístup do Pokladny-Kasy je přes jméno a heslo, případně načtení magnetické karty či vložení kódu obsluhy. Kasa může být i v angličtině či ruštině.

Kasa nabízí založení účtů pro stálé zákazníky nebo zaměstnance. Pro stálé zákazníky nabízí slevové karty, jejich evidenci (útraty zákazníků na slevových kartách). Možnost vytvoření účtu se slevou až 100% nebo navýšení (happy hours či noční přirážka). V každém okamžiku Kasa nabízí aktuální tržbu i stavy účtů, možnost prohlížení historie účtu. Dále pokladna nabízí i rozšiřující funkce, jako je sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání, stravenky, karty, členské karty, storno, slevy při placení, personální ceny, vrácení účtu po zaplacení, tisk posledního účtu, mapa stolů, rozdělení tržeb dle obsluhy(rajónový systém obsluhy), vložení úkolů pro personál, předtisk účtů a další možnosti modulu Kasa...


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Pokladní systém AWIS pro restaurace, bary

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní
Autor:
A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
Potřeba instalace:
ano
Cena:
12900,- Kč
Domovská stránka:
http://www.kasa-pokladna.cz
Velikost souboru:
7,3 MB
Operační systém:
Windows XP
Staženo:
4034x celkem
8x tento týden
Poslední aktualizace:
20. října 2010
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.