RSS export


Kasa


Stáhnout
Verze 8.65 - 2,9 MB

Celkové hodnocení
3.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 5(28 hlasů)


česky

Registrační pokladna pro Windows

Modul Kasa zajišťuje prodej s odebíráním zboží ze skladů, tiskem paragonů, uzávěrkami a podporou práce v síti. Nově je odemčen i modul Restaurace (včetně módu výdeje obědů na kartičky). 

Program využívají jak maloobchodní prodejny (drogerie, potraviny, menší samoobsluhy, trafiky, elektro, železářství, prodejny PC a součástek atd.) v rámci modulu KASA, tak restaurace, bistra či pizzerie, které používají modul Restaurace či dotykové rozhraní.

Prodej Kasa - prodej na pokladně s ovládáním pokladní zásuvky, zákaznického displeje, podporou a tiskem čárových kódů. Aplikace umožňuje tisk prodejek v několika formátech včetně pokladních tiskáren. Zboží je odebíráno ze skladů a pohyby se promítají v uzávěrkách skladů a pokladny. Uzávěrky za období nebo za směnu lze provést též podle skladů nebo obsluhy přihlášené heslem.

Rozsah oprávnění uživatelů nastavuje správce systému. Lze zakázat náhled nákupních cen apod. Program poskytuje výpisy prodaného zboží, slevy, vyhledávání podle kódu, názvu, částky a rychlé fulltextové vyhledávání položek. Lze vkládat texty, vracet zboží z reklamace, provádět výkup zboží přes pokladnu. Jednoduchá a velmi rychlá obsluha klávesovými zkratkami. Vše je logické a intuitivní, obsluhu zvládne i nezaškolený personál.

Nově zboží v akci s cenami podle data. Úpravy pro Windows 8.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 8.65 - 2,9 MB

Souhrnné informace o Kasa

Licence:
Freeware
Autor:
Tomáš Trejbal
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.trell.cz
Velikost souboru:
2,9 MB
Operační systém:
Windows 98/2000/XP/Vista/7/7 64bit/8/8 64bit/10/10 64bit
Staženo:
46618x celkem
21x tento týden
Poslední aktualizace:
6. února 2016
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.