RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Finance a účetnictví > Účetní programy > Mzdy Profesionál AINEX

Mzdy Profesionál AINEX


Stáhnout
Verze 2012 - 14,7 MB

Celkové hodnocení
3 z 53 z 53 z 53 z 53 z 5(4 hlasy)


česky

Mzdy a personalistika - rychle a levně

Mzdový software umožňuje vést mzdovou agendu neomezenému počtu firem a zaměstnanců. Důraz je kladen na jednoduchost ovládání, přehlednost a rychlost používání programu. Veškeré ovládání je plnohodnotně zajištěno jak myší, tak i klávesnicí. Běžnou mzdu několika zaměstnancům tak zadáte během několika minut. 

Mezi další funkce patří výpočet poměrné části dovolené dle trvání pracovního poměru a pracovního režimu, výpočty průměrů pro náhrady, příplatky, náhrady, odměny, sociální a zdravotní pojistné, daň zálohová a srážková, daňové slevy, odčitatelné položky, srážky, podpora středisek a zakázek.

Aplikace obsahuje také propracované zpracování nepřítomností a návazných výpočtů a roční zúčtování záloh na daň z příjmu.

V programu lze nastavit libovolné datové úložiště pro data firem. Tímto úložištěm může být např. sdílený síťový disk. Tím je umožněno sdílení dat pro více stanic při práci v síti. K dispozici je rovněž možnost ručního nastavení sazeb pro výpočty (sazby pro sociální pojištění, zdravotní pojištění, zálohovou daň, srážkovou daň, nezdanitelné částky, atd.). 

Aplikace nabízí pravidelné aktualizace a uživatelskou podporu telefonem, e-mailem, dále možnost vzdálené podpory přímo na počítači uživatele.

Výstupy:

 1. Tiskové sestavy
  Software Mzdy Profesionál poskytuje potřebné výstupy personální a mzdové agendy  pro zaměstnavatele i orgány státní správy.
 2. Exporty
  U většiny tiskových výstupů je umožněn export do formátů PDF, HTML, TXT, RTF, Microsoft Excel a Word, OpenOffice, GIF, JPG, atd., pro další zpracování případně úpravy, zaslání e-mailem apod.
 3. Elektronické podání
  Mzdový software poskytuje také výstupy pro elektronické podání Evidenčních listů důchodového pojištění (ELDP), Oznámení o nástupu do zaměstnání (ONZ) pro ČSSZ, Hromadné oznámení zaměstnavatele pro ZP, Přehled o platbě pojistného na ZP, Přehled o platbě pojistného pro ČSSZ.
 4. Elektronické bankovnictví
  Příkazy k úhradě lze exportovat pro elektronické bankovnictví řady systémů (bank), např. ABO, Gemini, KB Best, Eltrans, Multicash apod.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 2012 - 14,7 MB

Souhrnné informace o Mzdy Profesionál AINEX

Licence:
Demo
Omezení:
60 dní
Autor:
AINEX
Potřeba instalace:
ano
Cena:
2500,- Kč
Domovská stránka:
http://www.ainex.cz
Velikost souboru:
14,7 MB
Operační systém:
Windows 98/NT/2000/XP/7
Staženo:
6350x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
3. března 2012
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.