Hlavní navigace

Mzdy Profesionál AINEX 2012

Aktualizace programu
3. 3. 2012
Antivirová kontrola
21. 5. 2020 4:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
6 482×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Mzdy a personalistika - rychle a levně
Mzdový software umožňuje vést mzdovou agendu neomezenému počtu firem a zaměstnanců. Důraz je kladen na jednoduchost ovládání, přehlednost a rychlost používání programu. Veškeré ovládání je plnohodnotně zajištěno jak myší, tak i klávesnicí. Běžnou mzdu několika zaměstnancům tak zadáte během několika minut. 

Mezi další funkce patří výpočet poměrné části dovolené dle trvání pracovního poměru a pracovního režimu, výpočty průměrů pro náhrady, příplatky, náhrady, odměny, sociální a zdravotní pojistné, daň zálohová a srážková, daňové slevy, odčitatelné položky, srážky, podpora středisek a zakázek.

Aplikace obsahuje také propracované zpracování nepřítomností a návazných výpočtů a roční zúčtování záloh na daň z příjmu.

V programu lze nastavit libovolné datové úložiště pro data firem. Tímto úložištěm může být např. sdílený síťový disk. Tím je umožněno sdílení dat pro více stanic při práci v síti. K dispozici je rovněž možnost ručního nastavení sazeb pro výpočty (sazby pro sociální pojištění, zdravotní pojištění, zálohovou daň, srážkovou daň, nezdanitelné částky, atd.). 

Aplikace nabízí pravidelné aktualizace a uživatelskou podporu telefonem, e-mailem, dále možnost vzdálené podpory přímo na počítači uživatele.

Výstupy:

 1. Tiskové sestavy
  Software Mzdy Profesionál poskytuje potřebné výstupy personální a mzdové agendy  pro zaměstnavatele i orgány státní správy.
 2. Exporty
  U většiny tiskových výstupů je umožněn export do formátů PDF, HTML, TXT, RTF, Microsoft Excel a Word, OpenOffice, GIF, JPG, atd., pro další zpracování případně úpravy, zaslání e-mailem apod.
 3. Elektronické podání
  Mzdový software poskytuje také výstupy pro elektronické podání Evidenčních listů důchodového pojištění (ELDP), Oznámení o nástupu do zaměstnání (ONZ) pro ČSSZ, Hromadné oznámení zaměstnavatele pro ZP, Přehled o platbě pojistného na ZP, Přehled o platbě pojistného pro ČSSZ.
 4. Elektronické bankovnictví
  Příkazy k úhradě lze exportovat pro elektronické bankovnictví řady systémů (bank), např. ABO, Gemini, KB Best, Eltrans, Multicash apod.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Mzdy Profesionál AINEX

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty