RSS export


ISIR Monitor


Stáhnout
Verze 2.10.0.63 - 488,2 kB

Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


česky

Automatické sledování insolvenčního registru

Program ISIR Monitor vám umožní pohodlně a jednoduše sledovat subjekty na výskyt v insolvenčním registru. Vyhledávání v insolvenčním registru je prováděno na základě IČ, R.Č., data narození, jména, příjmení a názvu společnosti. Pro eliminaci chyb při vyhledávání je použita nastavitelná váha pro jednotlivé položky čímž je zajištěné přesné vyhledání sledovaného subjektu. Vzhledem k požadavkům našich zákazníku na sledování programů třetích stran (money, pohoda,orax, atd.) jsme implementovali univerzální monitorovací modul, který sleduje zadávané údaje do externího programu a informuje vás o stavu subjektu v insolvenčním řízení přímo v externím programu.

Program ISIR Monitor umožňuje takzvaný on-line a off-line monitoring. Při vypnutém off-line monitoringu je nutné pro sledování subjektů vždy zapnout PC a program ISIR Monitor pokud dojde k založení insolvence pro sledovaný subjekt jste automaticky informování emailem o změně stavu subjektu. Veškeré sledované subjekty nejsou odesílány na centrální server. Při zapnutém off-line monitoringu jsou veškeré subjekty odesílány na centrální server a kontrolují se tedy i v době kdy není spuštěn váš PC. Systém tedy kontroluje subjekty neustále a jste okamžitě informovány formou emailu (sms) o změně subjektu v insolvenčním registru.

V případě nutnosti evidence insolvenčních řízení v papírové podobě nebo pro odeslání informací ve formátu pdf nebo word jsou pro vás připraveny exporty a tiskové výstupy. Grafická socializace právních subjektů zobrazuje propojení subjektů mezi sebou dle obchodního registru. Snadno zjistíte zda subjekt XYZ nemá například další tři firmy v insolvenci. Pro snadné seznámení s programem jsou na internetových stránkách připravena krátká komentovaná videa která vám umožní bez složitého čtení manuálu snadno proniknout do všech možností programu ISIR Monitor.


Celkové hodnocení

5
0
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 2.10.0.63 - 488,2 kB

Souhrnné informace o ISIR Monitor

Licence:
Shareware
Omezení:
Maximálně 20 sledovaných subjektů
Autor:
LH Systém, s.r.o
Potřeba instalace:
ano
Vyžaduje software:
.NET Framework
Velikost souboru:
488,2 kB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7
Staženo:
902x celkem
3x tento týden
Poslední aktualizace:
11. dubna 2011
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.