Hlavní navigace

Fakturace pro plátce DPH Excel 00-03 1.2

Aktualizace programu
24. 1. 2015
Antivirová kontrola
29. 5. 2020 3:12
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
4 650×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Komplexní fakturace pro plátce DPH v MS Excel

Aplikace Fakturace je určena pro plátce DPH a umožňuje komplexně spravovat oblast fakturace a evidence odběratelů. Uživatel může vystavovat daňové doklady - faktury, zálohové faktury a opravné daňové doklady, vést podrobnou evidenci odběratelů databázovým způsobem, vytvářet souhrny vystavených faktur, souhrny odběratelů dle vlastních kritérií a generovat statistické sestavy obsahující data potřebná k vedení daňové evidence (účetnictví).

Doklady lze automaticky exportovat do formátu PDF (Excel 2007 a vyšší verze). Aplikace umožňuje fakturovat v režimu "Přenesení daňové povinnosti" dle zákona o DPH. Vygenerované souhrny vystavených faktur zároveň slouží jako jeden z podkladů pro vytvoření přiznání DPH. Všechna uživatelem zadaná data (faktury a odběratelé) zůstávají uložena v databázích. Databáze lze zálohovat a importovat zpět do aplikace nebo případně exportovat pro další použití. Drtivá většina operací je plně zautomatizována prostřednictvím naprogramovaných procedur ve VBA a umožňuje uživateli komfortní správu dat.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Fakturace pro plátce DPH Excel 00-03

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty