RSS export


iCADMac


Celkové hodnocení
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


česky

2D a 3D CAD aplikace pro MAC OS X

iCADMac je prvním 2D/3D DWG a DXF CAD řešením pro operační systém MAC OS X, který přímo otevírá, ukládá a vytváří výkresy v nativním AutoCAD formátu.Nativním formátem pro iCADMac je DWG, který nabízí bezkonkurenční kompatibilitu s AutoCAD bez nutnosti konverze souborů a rizika ztráty dat. Kromě toho, iCADMac umožňuje exportovat výkresy ve většině předchozích verzí DWG a DXF AutoCAD?. Podporuje AutoCAD? DWG/DXF od verze 2.5 až 2013. Tímto je tedy DWG nejjednodušším a nejspolehlivějším formátem pro zobrazení výkresu na Apple IPAD?.

iCADMac obsahuje všechny důležité nástroje k tvorbě výkresů, editaci, modifikaci a kvalitnímu tisku na papír o velikosti A5 až A0. iCADMac také podporuje hladiny, kreslení pomocí příkazů, kóty, 2D i 3D kreslení. Ovládání programu je velmi podobné jako u AutoCAD?u a proto je přechod na iCADMac velmi snadný.

iCADMac je 2D/3D CAD aplikace pro MAC OS X s použitím nativních AutoCAD formátů (DWG a DXF) čímž představuje výkonný, spolehlivý, kompletní, snadno použitelný a ekonomický software.

iCADMac je dostupný za velmi přijatelnou cenu v porovnání s konkurenčními produkty a je ideální volbou pro ty, kteří hledají reálnou optimalizaci nákladů v oblasti designu, revize a tvorby technické dokumentace, bez snížení kvality a kompatibility současných výkresových standardů na trhu.

iCADMac nabízí kompatibilitu jak s výkresovými formáty, tak i podobou uživatelského rozhraní známého z aplikace AutoCAD?. Tím iCADMac umožňuje každému uživateli pracovat s DWG výkresy bez nutnosti jakékoliv konverze a znalosti nového prostředí.

Výhradním distributorem pro ČR a SR je společnost SoliCAD - www.solicad.com


Celkové hodnocení

0
0
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o iCADMac

Licence:
Demo
Omezení:
Zkušební verze bez možnosti uložení a tisku.
Autor:
SoliCAD, s.r.o.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://solicad.com
Velikost souboru:
434,4 MB
Operační systém:
Mac OSX
Staženo:
1107x celkem
6x tento týden
Poslední aktualizace:
5. září 2013
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.