Hlavní navigace

 VideoStudio Pro X8 1.0.0

Aktualizace programu
19. 3. 2015
Antivirová kontrola
4. 12. 2019 10:25
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 776×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Kvalitní editor video souborů s pokročilými funkcemi

VideoStudio Pro X8 přináší mnoho kvalitní, snadno ovladatelných, nástrojů pro dokonalou editaci vašich video souborů. Podle časové osy lze kombinovat různé video nahrávky spolu s audio soubory či případně titulky. Pomocí přednastavených filtrů a přechodů lze pak rychle a jednoduše dosáhnout velmi kvalitního vzhledu vašich videí.

Vaší kreativitě se meze opravdu nekladou a na pomoc vám přichází mnoho zajímavých nástrojů jako například zpomalení záběrů, vytvoření časosběrného efektu, automatické snížení hlasitosti hudby na pozadí při vložení mluveného doprovodu videa, možnost vložit působivé grafické prvky či použít různé masky.

VideoStudio Pro X8 podporuje na vstupu i výstupu velké množství různých video formátů, proto není problém zvolit takový, který právě potřebujete. Pro dokonalé zvládnutí všech funkcí softwaru je nabízeno velké množství nápovědy formou videí či PDF manuálu.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o VideoStudio Pro X8

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty