RSS export

Zpět na: PC > Multimédia > Multimediální přehrávače > izyPlayer

izyPlayer


Stáhnout
Verze 1.1.7 - 2,1 MB

Celkové hodnocení
4.2 z 54.2 z 54.2 z 54.2 z 54.2 z 5(23 hlasů)


česky

Přehrávač s více než milionem skladeb

Aplikace izyPlayer je unikátní hudební přehrávač, který přináší nový přístup k poslechu hudby.

Poslouchejte statisíce skladeb tak jednoduše, jako byste je všechny měli uloženy ve svém počítači. Zbytečně se nezabývejte zdlouhavým prohledáváním Internetu, stahováním a ukládáním skladeb.

IzyPlayer je navržen tak, aby vám umožnil rychlé a pohodlné nalezení skladeb, a jejich legální používání. Nalezenou skladbu si jednoduše spustíte nebo zařadíte do fronty přehrávání.

Poslechnutou (staženou) hudbu navíc můžete poslouchat i offline nebo si ji nahrát do svého mobilního telefonu a kompatibilního přenosného zařízení.

Při prvním spuštění se zaregistrujte a získejte tak na 14 dní úplně zdarma neomezený přístup k celému hudebnímu katalogu, který čítá více než 1 000 000 skladeb nejrůznějších žánrů, a další skladby neustále přibývají. Díky registraci budete moci používat funkce izyRadio, izyLive nebo rychlou nabídku izyPlaylist.

Nevyznáte se příliš v hudbě, ale přesto byste rádi objevovali nové interprety? Nebo se jednoduše nechcete zabývat zdlouhavým výběrem jednotlivých skladeb? Aplikace obsahuje celou řadu vychytávek a unikátních nástrojů.

izyRadio - vyberte si svého oblíbeného interpreta, klikněte na příslušnou ikonu a nechte se bavit! Unikátní nástroj izyRadio vám poskytne nepřetržitý přísun muziky přesně podle vašeho vkusu. Navíc si můžete rozšířit hudební obzory díky stylově podobným umělcům, které vám izyRadio také nabídne k poslechu.

Playlisty - vytváříte si rádi nejrůznější výběry a žebříčky? Zde máte šanci. Díky snadnému vyhledávání budete mít své hudební kompilace vždy na dosah a navíc se o ně můžete podělit i s dalšími uživateli. Díky nástroji izyPlaylist můžete playlisty jednoduše sestavit na několik kliknutí.

Databáze Bandzone.cz - nabízí více než 100 tisíc skladeb od amatérských i profesionálních kapel všech žánrů.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 1.1.7 - 2,1 MB

Souhrnné informace o izyPlayer

Licence:
Freeware
Autor:
GoQ.cz
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.goq.cz
Velikost souboru:
2,1 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Staženo:
15352x celkem
5x tento týden
Poslední aktualizace:
31. srpna 2010
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.