Hlavní navigace

Vyzkoušejte zdarma Uninstaller 7

Vyzkoušejte zdarma Uninstaller 7 IObit Uninstaller 7 je další z řady programů, které představují ideální řešení pro odinstalování nežádoucích programů, balíčků, prohlížečů a aplikací Windows. Tato nejnovější verze odstraňuje škodlivé zásuvné moduly prohlížeče, panely nástrojů a programy s injekcí, které vám poskytnou bezpečné a hladké surfování na internetu.
Stahuj.cz 26. 9. 2017

Sdílet

Aplikace IObit Uninstaller 7 se soustředí především na to, aby odstranil data, která snižují výkon Vašeho počítače. Pomůže Vám odstranit i ty tzv. „tvrdohlavé“ soubory, aplikace nebo třeba tool bary v prohlížečích. Vývojáři vylepšili mechanismus pro skenování zařízení a také propracovali funkci „Vynucení odinstalace“. Díky tomu lze všechny zbývající položky důkladně odstranit z počítače. Verze 7 navíc obsahuje „Software Updater“. Který se stará o to, aby, naopak ty důležité programy, byly vždy aktuální. V operačním systému Windows 8 a novějším Vám nástroj IObit Uninstaller 7 umožňuje odinstalovat Windows Apps a uvolnit další systémový prostor. 

Co je například nového:

  •  Přidána aktualizace softwaru pro snadné a rychlé aktualizace důležitých programů.
  •  Vylepšený skenovací robot. Ten je nyní rychlejší a důkladnější při skenování.
  •  Vylepšený proces odinstalace.
  •  Podporované dvě vrstvy: Bílá a klasická.
  •  Podporováno 38 jazyků.

Skvělé – Beta verze je k volně k dispozici uživatelům, kteří ji mohou otestovat a vyjádřit se k této připravované verzi! 

Autor článku