Hlavní navigace

Vytváříte prezentace? Zkuste nový sociální plug-in od Microsoftu

Když chcete o něčem či sám o sobě dát vědět světu, jednu z nejrychlejších cest dnes představují sociální sítě. Těmi největšími jsou Facebook a Twitter - právě na ně myslel i nový projekt Microsoftu, který využijete v aplikaci PowerPoint.
Martin Tábor 16. 11. 2015

Sdílet

Na internetu sice existuje celá řada služeb, kde můžete vytvořit prezentaci a posléze ji sdílet veřejných odkazem, nicméně pakliže vytváříte slidy na trochu profesionální úrovni, je to značně nepohodlné. Králem na daném poli je bezpochyby PowerPoint od Microsoftu, který je u prezentací standardem a má spoustu zajímavých funkcí, jež by bylo škoda nevyužít. Jenže, jak posléze výtvor publikovat, když zrovna nejsme školitel, nechceme vystupovat na tiskovce vlády, ale třeba jen erudovat širokou veřejnost jakožto „odborník“ hnutí Greenpeace?

PowerPoint 2016 s doplňkem Social Share

Trochu nápomocen může být nový doplňěk Social Share právě pro PowerPoint, který vznikl v týmu projektu Microsoft Garage. Pás karet jednoduše dostane další záložku s několika tlačítky, které slouží pro publikaci na Twitteru a Facebooku doslova na jedno kliknutí. Zvolit si přitom můžete z jednoho screenshotu nebo posuvných snímků. Novinka opravdu není nějak převratná, ale faktem je, že podobné funkce programu v základní výbavě chyběly. Kdo chce šetřit časem, nechť neprodleně stahuje.

Zdroj: azurewebsites.net

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty