Hlavní navigace

Vyšlo nové Nero 2019

Nero Platinum 2019 - spolehlivý průvodce digitálním životem.
Stahuj.cz 1. 10. 2018

Sdílet

Nero Platinum 2019 je spolehlivý průvodce vašim digitálním životem. Ať už doma nebo na cestách. S Nero Platinum 2019 můžete spolehlivě spravovat váš každodenní digitální život, a nyní s úplně novými funkcemi!  

 nero2019-obrazek
Novinky ve verzi 2019:
  • Optimalizovaný Nero Quick Start
  • Zburusu nová aplikace Drive Span
  • DuplicateManager
  • Vylepšená mediální knihovna
  • Organizuje, přehrá a streamu všechny vaše osobní soubory
  • Funkce 1-Click Video Story
  • Záloha na OneDrive nebo GoogleDrive

IMPORTUJTE, TVOŘTE A UPRAVUJTE
Využijte svůj kreativní potenciál! Program pro úpravu videa vám nabízí velice jednoduché ovládání a ty nejlepší výsledky. Upoutejte své publikum za pomoci expresní nebo pokročilé úpravy videa s až 800 efekty a novými filmovými šablonami.
VYPALUJTE, KOPÍRUJTE A ARCHIVUJTE 
Užívejte si intuitivní ovládání s novým Nero QuickStart, který vás seznámí se sadou nero Platinum a ukáže vám nejdůležitější funkce. Díky osvědčené technologii Nero ? audio CD, DVD nebo Blu-rax disky můžete dlohodobě zkopírovat a vypálit vaše fotky, videa, hudbu a data. SecurDisk 4.0 vám poskytne maximální ochranu heslem a 256bitovým šifrováním! 
ORGANIZUJTE, PŘEHRÁVEJTE A STREAMUJTE
Mějte vše pod kontrolou díky aplikaci Media Center v Nero MediaHome. Tato aplikace usnadňuje uspořádání, přehrávání a vkládání hudby, videí, fotografií a filmů do vašich projektů. Přehrajete téměř cokoliv. Ať už se jedná o video-DVD, hudební CD, hudební soubory, fotky, slide show, videa, filmy nebo televizní pořady, dokonce i 360-stupňové obrázky, to vše za pomoci Nero 360 VR Playeru! 
RIPUJTE A KONVERTUJTE
Importujte všechny formáty, včetně vysoce kvalitního formátu HEVC (H.256), a překonvertujte je do téměř jakéhokoliv formátu, který potřebujete. Díky konverzi jedním kliknutím můžete poslat audio CD rovnou do vašeho mobilního telefonu. Nero automaticky zajistí nejjednodušší konverzi s nejlepší kvalitou zvuku.
ZABEZPEČTE, ŠIFRUJTE A KOMPRIMUJTE
Zálohujte svá média a chraňte své vzpomínky díky integrovanému Nero BackItUp. Nero BackItUp Ppůběžně zálohuje data, toznamená, že neustále chrání nová data i v případě aktualizací.
STREAMUJTE A STAHUJTE
Objevte nové písničky díky 100 000 online rádiím, koncertům, hudebním videím a fanouškovskému obsahu. Music Recorder nahrává hudbu bez DRM ochrany u MP3 soborů a můžete je tak kopírovat do mobilních zařízení. 
uzchciprogram

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty