Hlavní navigace

Vypalujte zadarmo s CDBurnerXP

Sehnat dnes kvalitní vypalovací nástroj není nic jednoduchého. Nabídka je sice bohatá, pohled na ceny jednotlivých produktů ale může zarazit.

Sdílet

Jsou aplikace, bez nichž se dnes na počítači neobejdete. Mimo kancelářský balík, multimediální přehrávač apod. by měl být každý systém vybaven také programem pro vypalování CD a DVD. Z nejoblíbenějších, mezi něž dlouhou dobu patřilo Nero Burning Rom, se stávají kolosální projekty, které narůstají mimo funkčních možností i na ceně. Sehnat kvalitní a neplacený nástroj tak není vůbec nic jednoduchého.

Logo programu

Logo programu

Šikovným řešením tohoto problému by mohla být aplikace CDBurnerXP. I když má instalační balíček jen necelé 3 MB a je k dispozici zcela zdarma, zvládne aplikace většinu úkonů, které byste se svojí vypalovačkou rádi prováděli.

Mezi základní požadavky, s nimiž si CDBurnerXP poradí, patří vypalování na nejrůznější typy médií, ověřování dat, tvorba bootovatelných disků, ochrana přetečení zásobníku a další, to vše s jednoduchým a intuitivním uživatelským rozhraním.

Poměrně silným nástrojem je CDBurnerXP také v případě práce s hudbou. Hudební CD můžete vytvářet přímo ze souborů MP3, WAV, OGG, FLAC nebo WMA bez nutnosti předchozí konverze nebo naopak vypalovat písničky z audio CD, aniž byste je museli ripovat nebo převádět. Informace o skladbách můžete stahovat a aktualizovat přímo z internetu, o podpoře všech verzí ID3 tagů snad nemusím mluvit.

Tvorba audio cd, možné přehrávání písní

Tvorba audio cd, možné přehrávání písní

Použít CDBurnerXP můžete dokonce i tehdy, nemáte-li k dispozici vypalovačku. Aplikace umí pracovat i jen se samotnými ISO soubory. Obrazy disků tak můžete vypalovat na média nebo můžete média kopírovat na pevný disk a ukládat právě ve formátu ISO. Na ISO převedete také soubory ve formátech BIN nebo NRG.

Co všechno CDBurnerXP umí, se dozvíte nejlépe tak, že si ji stáhnete a nainstalujete. Za pokus nic nedáte a možná budete opravdu příjemně ukvapeni.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty