Hlavní navigace

Vydáno Zoner Photo Studio 13 FREE

Martin Tábor

Brněnská firma ZONER software vypouští novou verzi svého produktu Zoner Photo Studio FREE. Tato verze vychází z komerčně úspěšného produktu Zoner Photo Studio 13 a jak název napovídá, je zdarma.

Sdílet

Zoner Photo Studio FREE je dostupné pouze v anglickém, německém, francouzském, italském, ruském a čínském jazyce. Je určeno výhradně k osobnímu a nekomerčnímu užití a funguje na operačních systémech Windows XP, Vista nebo Windows 7. Na rozdíl od placených verzí je poskytována uživatelům podpora pouze ve formě FAQ, uživatelských diskuzních fór a sociálních sítí, které jsou k dispozici na webových stránkách produktu.

<p>&#160;</p>

ZPS 13 Free

Co se týče funkčnosti, neplacená verze obsahuje pouze základní nástroje nutné pro elementární editaci fotografií. Přesto je však produkt schopen konkurovat velkému množství freewarových editorů pro Windows. Z podporovaných pokročilých funkcí lze vyjmenovat např. automatický nástroj pro tvorbu 3D fotek, panoramat, publikační nástroje na výrobu alb či kalendářů a možnost nahrávání fotografií na nejznámější sociální sítě. Kromě jiného není ve free edici k dispozici ani 64 bitová varianta aplikace.

Bližší informace k programu jsou dostupné na této stránce.

Zdroj: zoner.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty