Velký update evropského PSN a exkluzivní nabídky

<p>&#160;</p>
<p>&#160;</p>
Pokud jste se poslední dobou na své PS3 nezavítali do Playstation Store, je na čase to napravit. Konečně tam totiž dorazilo demo Yakuza 3, Capcom zařadil časově omezenou nabídku na slevu pro své hry a spoustu dalšího.
Jiří Škrampal 21. 2. 2010

Sdílet

Nedávný update obsahu evropské verze Playstation Store byl mimořádný. Pokud jste, podobně jako velké procento hráčů, zvyklí používat americký Store, mohlo by vám uniknout několik perliček.


Předem se zmíníme o legendárním Final Fantasy VIII, které je na Store k mání za 290 Kč a jako PSX klasiku si ho můžete zahrát jak na PS3, tak na PSP. Velmi zajímavá je časově omezená nabídka Capcomu na bojovky Super Street Fighter II Turbo HD Remix a Marvel vs Capcom 2, každá za cenu 190 Kč.

Třešničkou na dortu je demoverze klenotu, který donedávna patřil pouze Japonsku ? Yakuza 3. V Zemi vycházejícího slunce už sice brzy vyjde čtvrtý díl, ale Evropa měla naposledy možnost zahrát si druhý díl na stařičké PS2.

Zdroj a kompletní seznam titulů updatu: kotaku.com
 

Autor článku