Hlavní navigace

Upgradujte svůj Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti na verzi Professional

Microsoft vytvořil akční nabídku pro studenty, díky které mohou zdarma upgradovat Microsoft Office 2010 Home & Student. Získají tak aplikace Outlook, Publisher a Access, které jsou jinak obsaženy ve verzi Professional.
Petr Knap 27. 8. 2011

Sdílet

Nový školní rok co nevidět začne a v Microsoftu jsou si toho vědomi. Proto připravili možnost ke každému produktu Office 2010 pro studenty a domácnosti, zakoupenému mezi 15. srpnem a 25. říjnem 2011, zdarma stáhnout programy Outlook, Publisher a Access. Při výuce se s nimi lze setkat, ale Microsoft je do běžného Office 2010 pro studenty a domácnosti nezařadil.


Informace k upgradu přímo z webu Microsoftu

Tento upgrade povýší verzi Office 2010 Home & Student na verzi Office 2010 Professional Academic. Podmínky používání se tedy nijak nezmění, pouze dojde ke stažení chybějících souborů.

Hlavní podmínky upgradu

  • zakoupení a aktivace produktu Office 2010 Home & Student ve stanoveném termínu
  • registrace na www.office.com/3appbonus
  • ověření statutu studenta

Více informací o tom, jak lze statut studenta ověřit, naleznete na adrese microsoft.com/cze/promo/office-pro-studenty/.

Produkt Office 2010 Home & Student můžete výhodně zakoupit v našem obchodě SW.CZ, kde ke každé české krabicové verzi Office 2010 získáte navíc zdarma knihu - Bible Microsoft Office 2010.

Díky této knize se naučíte využívat jednotlivé programy tohoto balíku pro osobní potřebu, školu, kancelář i vedení vlastní firmy. Knihu využije úplný začátečník i uživatel, který přechází ze starší verze Microsoft Office.

Zdroje: Microsoft, Software News Daily

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty