Hlavní navigace

TuneUp Utilities 2010

Společnost TuneUp Distribution vydala, tak jako každý rok, novou verzi optimalizačního software TuneUp Utitlities 2010. Nová verze se mimo jiné pyšní inovovanými funkcemi, kompatibilitou s Windows 7 a turbo módem.
David Procházka 9. 11. 2009

Sdílet

TuneUp Utilities je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače, slouží k opravení problémů a pomáhá vám přizpůsobit operační systém vašim potřebám a požadavkům. Kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registr, obnovit vymazané soubory, optimalizovat operační paměť a mnohem více.

TuneUp Utitlities garantuje více zábavy a méně starostí s vaším počítačem, ať jste již naprostý počítačový začátečník nebo profesionál. Mezi hlavní novinky verze pro rok 2010 patří podpora Windows 7 a to jak v 32 bitové verzi, tak ve verzi 64 bitové. Nový turbo mód odstraní mnoho nepotřebných funkcí ve Windows XP, Vista a Windows 7, které běží v pozadí a nejsou potřebné. Výrobce připravil také rychlou optimalizaci výkonu počítače, která se nazývá údržba na jedno kliknutí.

Novinek je skutečně mnoho, velkou změnou prošla ale také licenční politika produktu. Plná verze produktu vyjde na necelou tisícovku, nově ale tuto licenci můžete využívat až na třech počítačích. Pro rodiny nebo malé firmy se tak TuneUp Utilities 2010 stávají levnou cestou k vyčištění a údržbě operačního systému.

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty