Hlavní navigace

Total Commander 9.10. Legenda je stále aktuální

Kdo by neznal tohoto pokročilého správce souborů, který i dnes dokáže nabídnout mnohem více než standardní průzkumník z Windows 10 i leckterý jiný konkurenční nástroj. Švýcarský nožík na soubory aktuálně vyšel ve verzi 9.10.
Martin Tábor 2. 11. 2017

Sdílet

Hromadné přejmenování souborů, práce ve dvou panelech, FTP klient a integrované pluginy na rozbalování nejrůznějších archivů. To je jen naprostý základ toho, co Total Commander vlastně od počátku umí a co standardní nástroje z Windows stále nestačily okoukat. TC je navíc dílem prakticky jediného člověka – Christiana Ghislera žijícího ve Švýcarsku. Program neoficiálně běží i bez registrace, ale licence pro jednoho člověka aktuálně vyjde asi na 1250 Kč (a každá zakoupená licence jistě udělá autorovi nemalou radost).

Total Commander 9.10

Poslední desetinová verze sice nepřináší tolik nového, jako předchozí 9.00, nicméně i tak přidává pár praktických funkcí, aby šel program, a to i přes svůj konzervativní vzhled, stále s dobou. Od minule se mohou uživatelé např. těšit z nových ikon, ale verze 9.10 umí lépe škálovat rozlišení na různých DPI, poradí si se zástupci OneDrive ve Windows 10 Fall Creators Update a při hromadném vytváření složek či souborů lze používat stejné „regulární“ výrazy jako při hromadném přejmenování.

Zdroj: ghisler.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty