Hlavní navigace

Super Street Fighter IV na Nintendu 3DS

Port nejnovější inkarnace Street Fighteru IV, která je opravdu super, se chystá dobýt scénu handheldů. Překvapivě to ale nebude PSP, nýbrž nové Nintendo 3DS, které tuhle pecku přinese do vašich dlaní.
Jiří Škrampal 29. 7. 2010

Sdílet

Za baštu bojovek na handheldech je dnes právem považováno PSP, jehož hardcore bojoková kariéra začala bezchybným portem tehdejší nejoblíbenější 3D bojovky, Tekken 5: Dark Ressurection.

iPhone a ostatní telefony, u žánru, který vyžaduje tak precizní ovládání, jen stojí opodál s hrami jako je Street Fighter IV pro iPhone, nad kterým samozřejmě každý skutečný hráč SF ohrne nos.

Budoucí majitelé Nintenda 3DS budou moci ohrnovat nos ještě o něco víc, protože se na handheld od Nintenda chystá plnohodnotný port hry Super Street Fighter IV.

Kromě faktu, že Capcom shledal 3DS jako vhodnou platformu pro svojí hardcore bojovku, obrázky ukazují i sílu grafického čipu nového handheldu, protože jsou, až na rozlišení, téměř k nerozeznání od verze, která vyšla na Playstation 3 a Xbox 360.

Capcom chtěl Street Fighter IV vydat pro handheldy od samého začátku a jak informovala jedna z producentek hry, byla v plánu verze pro PSP. Po té však v současnosti není ani vidu ani slechu a Capcom, zdá se, přesedlal na rychlejšího koně.

Zdroj: www.kotaku.com
 

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty