Hlavní navigace

Stáhněte si ukázku Microsoft Office 2016 pro Mac

Martin Tábor

Microsoft přišel s veřejnou preview balíku Office 2016 pro OS X. Jelikož poslední Office pro Mac nese označení 2011, bude nová verze pro všechny fanoušky nakousnutého jablka skutečně velkou událostí.

Sdílet

Uživatelé operačního systému OS X od Applu mají aktuálně možnost jako vůbec první vyzkoušet budoucí desktopovou variantu Office 2016. V ukázkovém sestavení Windows 10 je zatím možné ze služby Store Beta získat pouze tzv. univerzální variantu nového kancelářského balíčku. Poslední Office pro Mac pocházejí přitom již z roku 2010 (Office 2011 for Mac), a tak je pro omlazovací kúru již skutečně ten správný čas.

Microsoft Word 2016 pro Mac

Microsoft Office 2016 pro Mac přináší na jablečnou platformu konečně design, který se blíží současným Office 2013 pro Windows. Kromě toho samozřejmě přibyly nové funkce napříč všemi aplikacemi, přičemž se jedná hlavně o širokou podporu cloudu prostřednictvím OneDrive, OneDrive for Business a SharePoint pro jednoduché sdílení dokumentů. Dále bude Office 2016 pro OS X již plně podporovat také vysoké rozlišení u displejů Retina. Zákazníci Applu tak na poli kancelářského software opět srovnají krok s aplikacemi pro Windows.

Zdroj: office.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty