Hlavní navigace

SkyFire přehraje flashová videa i na iPhone

David Sillmen

Jak známo, na iPhonu standardně flashová videa nepřehrajete. Ne snad, že by internetový prohlížeč SkyFire přicházel s kdovíjakou fintou, ale aspoň si díky němu flashová videa přehrajete.

Sdílet

Na App Store je možné opět koupit internetový prohlížeč SkyfFre za tři dolary (cca 50 Kč). Když byl před několika dny pro iPhone uveden, strhla se po něm taková poptávka, že na nějakou dobu musel být stažen. Důvod je poměrně jednoduchý. Kromě toho, že je SkyFire kvalitním internetovým prohlížečem, který je znám také uživatelům Androidu, dokáže v případě iPhonu ještě jednu zajímavou věc – a sice přehrávat flashová videa.

<p>&#160;</p>

Jak známo, Apple flash nepodporuje, takže normálně si taková videa nepřehrajete. Pokud však na stránky s flashovými videi zabrousíte prostřednictvím SkyFire, objeví se vám většinou možnost tato videa přehrát, byť v některých případech to není možné. Ne že by SkyFire měl nějakou výjimku nebo se snažil Apple pokoutně obejít. Prohlížeč zkrátka přvede video do formátu H.264, který už iPhone zvládá. Je však třeba být trpěliví, protože převod videí někdy trvá několik minut.

Zdroj: Asiabizz

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty