Hlavní navigace

Shwup - snadné sdílení fotek a videí

Fotografie jsou stále oblíbené a lidé je rádi sdílejí. Jak ale dosáhnout co možná nejrychlejšího sdílení fotek z mnoha zdrojů na jednom místě? Webová aplikace Schwup je jedním ze způsobů.
David Sillmen 4. 4. 2010

Sdílet

Nejrůznější aplikací, ať už desktopových nebo webových, které se zabývají fotografiemi, jsou přehršle. Shwup je ale opravdu zajímavý a dobře použitelný. Jedná se o jednu z nejrychlejších webových aplikací ke sdílení fotek například z dovolených, svateb, večírků apod.

Vše, co potřebujete ke sdílení, je vytvoření vlastního účtu na Schwupu a následně už můžete importovat fotografie prakticky odkudkoliv, nikoliv jen z harddisku či paměťové karty. Můžete se propojit se svými účty na Facebooku, Flickru, iPhoto či Picassa a Schwup fotky přetáhne do vašeho jednotného profilu.

Přátelé pak k nahlédnutí do digitálního alba můžete pozvat buď manuálně přes email, nebo právě přes účty na Gmailu, Facebooku či Windows Live. Ti pak mohou fotky komentovat a nakládat s nimi, aniž by sami měli účet na Shwupu. Zkrátka a dobře, tahle služba je na sdílení fotek skutečně připravená po všech možných stránkách a dost možná se z ní stane další veleoblíbená síť.

Zdroj: PCW

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty