Hlavní navigace

S .CZ doménami nemusíte za multihostingem do zahraničí

<p>&#160;</p>
Hostujte své .CZ domény na multihostingu od ACTIVE 24. Společnost ACTIVE 24 připravila pro všechny IT profesionály, kteří potřebují nové .CZ domény unikátní nabídku.
Stahuj.cz 19. 9. 2010

Sdílet

Společnost ACTIVE 24 připravila pro všechny IT profesionály, kteří potřebují nové .CZ domény unikátní nabídku. České domény lze nyní hostovat na nových multihostingových balíčcích HOME a BUSINESS. Nové balíčky umožňují hostovat 5 až 10 .CZ domén pod jedním hostingovým účtem. Místo pěti nebo dokonce deseti hostingů tak spravujete jeden – a to také za cenu jednoho! Balíčky pak obsahují vše, co je pro webovou prezentaci potřeba ? prostor až 10 GB, databáze, e-maily, skripty a řadu dalších funkcí, které ocení především administrátoři.

S .CZ doménami tak už nemusíte za multihostingem do zahraničí, nyní můžete dopřát českým doménám český multihosting renomovaného poskytovatele. Stačí si objednat .CZ doménu a multihostingový balíček, další domény můžete přidávat postupně. S takto nastaveným balíčkem se můžete bez obav o náklady na hosting pustit do nákupu dalších .CZ domén.

Více informaci o nabídce na http://www.active24.cz/cz/web­hosting/multihosting

Autor článku