Hlavní navigace

PUGZ - Nejmenší bezdrátová sluchátka

V dnešním článku se podíváme na další velmi zajímavý projekt, který je umístěn na serveru Kickstarter. Jedná se o nejmenší bezdrátová sluchátka na světě. Dalším velkým plusem je, že se dají nabíjet pomocí mobilního telefonu.
Coudy

Sdílet

Projekt miniaturních sluchátek právě najdete na crowfundigovém portále Kickstarter. PUGZ jsou úplně první bezdrátová sluchátka, které lze jednoduše nabíjet prostřednictvím svého mobilního telefonu. Souběžně s nabíjením sluchátek je možno také zároveň poslouchat hudbu. O tento prvek, který dnes už v podstatě u konkurentů nenajdeme se má postarat patentovaný magnetický konektor s názvem The Squircle. Pro nejlepší vodivost a samozřejmě atraktivní vzhled vývojáři zvolili provedení z 18-ti karátového zlata.

Nabíjení ze všech zařízení

Obrovskou výhodou PUGZ sluchátek je ta, že se dají bez problémů nabít přes veškerá zařízení. Takže je úplně jedno, jestli zrovna po ruce máte USB kabel do počítače, AC-adaptér, Lighting nebo micro USB. 

 

Při sportu bez problémů 

Konstruktéři samozřejmě nezapomněli na velkou bolest mnoha dnešních sluchátek a to je sport. Sluchátka jsou v provedení, které má odolat potu a dešti a navíc jsou také bezdrátová, tak prakticky nehrozí zamotání či utržení kablíku. Navíc jsou navržena a vyrobena tak, aby zůstaly v uších po celou dobu trvání vašich aktivit. 

Velmi dobrý zvuk a ovládání

Díky tomu, že sluchátka jsou spojeny se zařízením bezdrátově, lze jednoduše nastavovat hlasitost, spouštět nebo zastavovat skladbu, přijímat či ukončit hovory nebo aktivovat hlasové příkazy. Sluchátka pak mají mít velmi dobré reproduktory, díky kterým mají mít hluboké basy a ostré výšky. Zařízení má pak mít i funkci aptX, který řeší problém čistého a kvalitního zvuku pomocí technologie Bluetooth tím, že zmenší velikost audio souborů.

Široké možnosti spárování

Sluchátka jsou jednoduše kompatibilní se zařízeními iPhone 4s, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus. iPad ve všech provedeních. Android, Windows a Blackberry telefony, které disponují funkcí Bluetooth a Bluetooth A2DP nebo aptX kompatibilní zařízení.

Čtyři barevná provedení a velikosti

Sluchátka mají být dostupné ve čtyřech různých barvách a co je důležité také velikostech S až po XL. Z barev budou zákaznici volit mezi červenou, růžovou, černou a bílou. Veškeré kovové části budou vyrobeny z 18-karátového zlata.

 

K dostání ve dvou stylech 

Sluchátka se mají vyrábět ve dvou různých stylech Sealed a Leaking. Sluchátka typu Sealed mají dokonale izolovat od okolního hluku a tak si užít hudbu na maximum. Naopak v sluchátkách typu Leaking uslyšíte z části i okolních ruch.

PUGZ tým pracoval na sluchátkách v tajnosti více než rok a nyní již na serveru Kickstarter vybral skoro 1,5 miliónu USD od více než deseti tisíců přispěvatelů, což lze považovat za veliký úspěch. V součastné době jsou ještě k předobjednání za 149 USD a poté je cena v běžném prodeji stanovena na 199 USD.

Více informací naleznete v přiloženém videu: 

 

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty