Hlavní navigace

PS3 dostane exkluzivní DLC k Assassins Creed: Brotherhood

Nový Assassins Creed ještě nevyšel a už je tu oznámení prvního exkluzivního stahovatelného obsahu. To si tentokrát užijí jen majitelé konzole od Sony a to hned v den vydání hry, tedy 19. listopadu.
Jiří Škrampal

Sdílet

Fanoušci GTA mají ještě v živé paměti, jak dvě výtečná DLC pro GTA IV vyšla pouze na Xbox 360 a majitelé PC a PS3 mohli jen skřípat zubama. The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony sice nakonec vyšly na všechny tři platformy, čekání ale bylo dlouhé a bolestivé.

Ubisoft se svým Assassins Creed: Brotherhood teď chystá něco podobného, jen v menším měřítku. Předmětem exkluzivity se tentokrát stalo DLC Copernicus Conspiracy, kde budete plnit mise pro známou historickou postavu astrologie, Mikuláše Koperníka. Ezio a jeho tým pro Koperníka splní hned několik misí, které budou zahrnovat ochranu osob, přepravu balíčků a dojde samozřejmě i na odstraňování nepohodlných osob.

První DLC k AC: Brotherhood bude hned po vydání hry, tedy 19. listopadu, k dispozici zdarma na PSN. Na PC a Xbox 360 Copernicus Conspiracy vyjde v průběhu příštího roku.

Zdroj: www.vg247.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty