Hlavní navigace

První scany a informace o Crysis 2

Alžběta Trojanová

Konečně je to tady. Vyšel německý časopis PC Games a ukázal první ingame obrázky přímo ze hry. Kromě mizerných scanů se na internetu objevilo i rychlé preview, co nás v druhém pokračování čeká.

Sdílet

Hned asi na úvod řekneme, že se hra skutečně bude odehrávat v New Yorku, jak sliboval obrázek, co se objevil na Twitteru před zhruba deseti dny. Jak je to možné? Tři roky poté, co se odehrával první díl, se mimozemšťani rozšířili po celém světě. Zaplavili Londýn, Tokio nebo Rio de Janeiro a všechen život byl téměř zničen.

New York tak rozhodně nebude připomínat prosluněné bulváry plné lidí s kabelkami od Louis Vuittona. Čeká nás ošklivé rozbité místo. Prázdné mrakrodrapy, opuštěné vraky aut, roztržené chodníky, urhnuté hydranty a podobně. Autoři tak trvdí, že se prostředí džungle od prostředí postakopalyptického města nijak zvlášť lišit nebude. V New Yorku by nás pak měla čekat důvěrně známá místa, kam s oblibou průvodci posílají turisty. Souboj bude využívat i různých levelů prostředí. Budeme moci šplhat po autobusech a útočit tak třeba z výšky.

Ve dvojce Crysis nás čeká i změna vyprávění příběhu, který bude tentokrát mnohem semknutější. Autoři chtěli, abychom se v druhém díle dozvěděli mnohem více o celém světě. Bude to podobně jako v Bioshocku, kde budeme moci poslouchat nejrůznější nahrávky a podobně, přičemž tak bude jen na nás, jak moc hluboko budeme chtít světu porozumět.
Nechybí tu ani zmíňka o novém Nanosuitu, který má čtyři módy – Power (kombinace síly a rychlosti), Infiltration (maskování), Tactic (scan), and Armor (brnění).

Zdroj: pureoverclock.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty