Hlavní navigace

Přijde Microsoft s vlastní sociální sítí?

Z Microsoftu omylem unikla informace o vlastním připravovaném projektu z oblasti sociálních sítí, tzv. "Tulalip". Zprávu posléze potvrdily i oficiální orgány společnosti a oznámily, že se vskutku jednalo o neúmyslné zveřejnění laboratorního projektu.
Martin Tábor

Sdílet

Svět sociálních sítí by se mohl v dohledné budoucnosti opět o něco rozšířit a stát se ještě zajímavějším. Microsoft dle všeho skutečně pracuje na vlastní sociální platformě, jejíž obrázek unikl na internet. Jedná se o domácí webovou stránku, která potenciálním uživatelům nabízí „nalezení čehokoli, co potřebují a sdílení všeho, co vědí, jednodušeji než kdykoli předtím“. Na zmíněném snímku jsou dostupná tlačítka, jež umožňují přihlášení ke službě prostřednictvím již existujícího účtu Facebook nebo Twitter.

Sociální síť Tulalip

Pakliže Microsoft připravuje určitou implementaci vlastní sociální síťě, je otázkou, zdali nepříchází s tímto projektem na trh pozdě. Na stránce Socl.com, kde se na krátkou dobu úvodní stránka vyvíjené sociální sítě objevila, je v současné době již pouze sdělení, že se jednalo o neúmyslné zveřejnění interního projektu z dílny Microsoft Research. Další informace Microsoft zatím neposkytl. Bohužel tak nejsou známy žádné bližší specifikace a ani současný stav vývoje nové služby. Bude tedy zajímavé čekat, zda s sebou následující měsíce přinesou nějaké nové informace.

Zdroj: cpw.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty