Hlavní navigace

Předvedení nových postav Super Street Fighteru IV

<p>&#160;</p>
Capcom není troškař a tak do nového Street Fighteru přidal rovnou devět postav. Některé jsou zbrusu nové, jiné si můžete pamatovat z 3rd Striku, všechny ale vypadají fantasticky. Jak to ale bude s podporou původního SF IV?
Jiří Škrampal 20. 2. 2010

Sdílet

Oznámení hry Super Street Fighter IV bylo překvapení a reakce na něj jistě nebyla tak příznivá, jak si Capcom představoval. Není se čemu divit, miliony hráčů po celém světě si užívají svojí relativně novou bojovku plnými doušky, když v tom přijde rána po pás.

U tak komunitní hry, jako je Street Fighter totiž musíte hrát nejnovější verzi, z prostého důvodu, že na ní přesedlá každý, pro koho je SF víc, než jen náhodné mačkání tlačítek. U hraní starého Street Fighter IV tak zůstane jen hrstka příležitostných hráčů. A také majitelé PC. Super Street Fighter IV se totiž na rozdíl od předchůdce na PC vůbec nechystá.

Celá situace trochu připomíná překvapivě rychlé vydání Left 4 Dead 2 a tím de facto pohřbení stále hrané jedničky.


Pokud se ovšem na SSFIV těšíte jako zbytek konzolového bojovkového světa, jistě oceníte elegantní předváděčku devíti nových postav. Celkový součet všech charakterů se tak dostává k číslu 34, což je hezká cifra, nicméně z pohledu hardcore hráčů je to přespříliš.
Super Street Fighteru IV fandíme, nechť se tedy naše černé předpovědi nesplní.
 

Zdroj www.czecharcade.com

Autor článku