Hlavní navigace

PayPal One Touch už i v Česku. Zaplatíte jen kliknutím

PayPal je celosvětově nejrozšířenější online peněženka a jestliže chcete nakupovat třeba na eBay, ani se bez ní neobejdete. Aktuálně spouští v České republice další funkci, díky níž budou transakce ještě pohodlnější.
Martin Tábor 9. 3. 2016

Sdílet

V Česku je asi hlavním způsobem placení na internetu kreditní (resp. debetní) karta a některé průzkumy dokonce říkají, že pozadu se rozhodně nedrží ani stará známá dobírka. Na druhou stranu již existuje řada služeb, které umožní platit bezhotovostně a přitom nikam nepředáváte údaje spojené s vaším bankovním účtem. PayPal vlastně bankovní účet téměř zcela nahradí a sami si můžete vybrat, kolik peněz na něm chcete ponechat a vlastně, jestli vůbec. Na zahraničních e-shopech je navíc PayPal často jedinou možností, jak nakoupit, a tak není od věci si účet založit.

PayPal One Touch

Pro běžné použití je zdarma, bez poplatků a účet můžete využít dvěma základními způsoby. Budto na něj pošlete kredit běžným bankovním převodem (vybrat i vložit peníze můžete bez poplatku) nebo účet PayPal propojit s běžnou platební kartou, takže e-shopům předáváte údaje k PayPalu, ale už ne ke své kartě a bankovnímu účtu. A co je vlastně aktuálně zprovozněný One Touch? V prohlížeči se stačí přihlásit k PayPalu jen jednou a na e-shopech poté můžete pro zaplacení jen kliknout na tlačítko. Žádné přihlašovací údaje již opakovaně nezadáváte, přičemž by mělo jít o relativně bezpečnou (avšak volitelnou) funkci.

Zdroj: paypal.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty