Hlavní navigace

Nové, barevnější ICQ vás vtáhne mezi přátele

David Sillmen

Hledáte na internetu pomocníka, který vám umožní proplouvat světem přátel a užitečných informací a povídat si o nich, ať jste kdekoliv? ICQ 7 vám to teď všechno nabízí. A úplně zadarmo.

Sdílet

Vedle klasického seznamu kontaktů může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z
různých sociálních sítí, to vše v reálném čase.

Bez přihlášení i bez prohlížeče

Uživatelé již nebudou muset otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy, nyní najdou vše na ICQ. Mohou také komentovat novinky se svými přáteli přímo z ICQ a jejich komentáře budou automaticky zveřejněny na příslušné sociální síti. Verze ICQ 7 dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Twitter a Flickr. Nová verze ICQ 7 rovněž zavádí globální osobní status updatování na tzv. jedno kliknutí, což znamená, že uživatelé si mohou vybrat, na kterých z podporovaných sociálních sítí chtějí zveřejnit své osobní zprávy, to vše pohodlně prostřednictvím rozhraní ICQ 7. Další zlepšení zahrnují barevná schémata, která jsou plně přizpůsobená náladě uživatele, nový uživatelský profil s aktuálními informace o uživatelích informačních kanálů a obrázků, které je možno sdílet s přáteli.

Nové ICQ Zones

ICQ Zones nabízejí celou škálu obsahových služeb pro mladé uživatele, jako je zpravodajství,
hudba, filmy, sport, životní styl, celebrity a další. Stránka ICQ Zones se otevře vždy, když se uživatel připojí do ICQ a obsahuje kvalitní a průběžně obnovovaný obsah. Vstupní brána do ICQ tak na jednom místě nabízí uživatelům jednoduše a přehledně to nejlepší z Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz a praktické služby jako jsou mapy, počasí, TV programy či katalog firem Najisto.cz.

SMS zadarmo

Posílejte bezplatné zprávy SMS přímo z aplikace ICQ! Tento jednoduchý systém zasílání volných SMS si již oblíbilo mnoho uživatelů. Pro začátek získáte 15 volných SMS a za každou odpověď, kterou přijmete do ICQ získáte 5 dalších SMS zdarma. Neutrácejte za SMS pro přátele či rodinu. Díky ICQ ušetříte!

Zdroj: TZ

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty