Hlavní navigace

Nová verze Skype 6.3: opravy chyb i lepší výkon

Martin Tábor

Microsoft poslední dobou vydává jednu aktualizaci Skypu za druhou. Vývojové větve jsou již i názvem rozdělny na Skype pro Windows 8 a Skype pro desktop, přičemž verze 6.3 náleží té druhé v pořadí. Aktuálně přichází např. s vyšším výkonem.

Sdílet

Vývojáři začali v poslední době na Skypu skutečně usilovně pracovat, a tak se alespoň u desktopové verze setkáváme v podstatě každých několik týdnů s různými změnami. Aktuálně mezi ně již několik verzí patří i úpravy uživatelského prostředí, které Skype stále více přibližují grafickému stylu nejnovějších aplikací z ekosystému Windows 8. Již před pár měsíci přibylo např. i propojení s účtem Microsoft Account a v červnu se začně údajně plně pracovat na propojení s platformou MS Lync.

Skype 6.3 pro desktop

Nejnovější Skype 6.3 zrovna nepřichází s žádnými revolučními novinkami, ale spíše se zaměřuje pouze opravy chyb. Jejich seznam je však na druhou stranu poměrně dlouhý a vyřešena je tak řada komplikací se zobrazováním informací o kontaktech, problémech s GUI při zobrazení na více monitorech apod. Kromě toho se údajně vývojářům podařilo v různých ohledech i opětovné zvýšení výkonu, takže by videohovory měly opět probíhat mnohem plynuleji i na slabším hardwaru a připojení.

Zdroj: skype.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty