Hlavní navigace

Mozilla vyhlásila soutěž o nové logo. Vyberte si to své

Mozilla, která stojí za vývojem webového prohlížeče Firefox, požádala komunitu o nové logo. Po několika týdnech zbylo sedm finalistů. Hlasujte s námi, jakou Mozillu byste chtěli vy!
Martin Tábor 29. 8. 2016

Sdílet

Pokračování na: Mozilla si vybrala nové logo. Jak jste hlasovali vy a které vyhrálo?

Několik týdnů zpět vyhlásila nadace Mozilla soutěž nejen o návrh nového loga, ale rovnou celého brandingu značky. Odezva komunity byla poměrně velkolepá. Komunita (resp. veřejnost) sice nemůže o průběhu dále rozhodnout, avšak vítána je samozřejmě zpětná vazba minimálně prostřednictvím komentářů na webu projektu. Aktuálně bylo vybráno sedm návrhů a cca za měsíc se odehraje velkolepé finále. V něm se již utkají jen tři soupeři.

Sedm uchazečů o ruku Mozilly

Jak již bylo zmíněno, postup či vyřazení grafických návrhů nemůžete hlasováním ovlivnit a možná právě z toho důvodu vkládáme pod článek anketu. Pár týdnů uteče jako voda a zajímavé bude, nakolik se vkus našich čtenářů shodne s vedením Mozilly. K soutěži se zcela jistě vrátíme a to ve chvíli, kdy postoupí do dalšího kola. Podrobnosti o jednotlivých návrzich jsou k dispozici zde: A) The Eye, B) The Connector, C) The Open Button, D) ProtocolE) Wireframe WorldF) The Impossible MG) Flik Flak.

Který návrh by Mozille nejlépe slušel?
A) The Eye
B) The Connector
C) The Open Button
D) Protocol
E) Wireframe World
F) The Impossible M
G) Flik Flak

Zdroj: mozilla.org

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty