Hlavní navigace

Mobilní Heureka: podle čárového kódu zjistíte, zda jste ve správném obchodě

Na internetu je cenových srovnávačů více, ale v Česku stále patří mezi největší portály Heureka. Asi málo lidí při internetových nákupech nezavítá ze všeho nejdřív právě sem, ale i v kamenných obchodech si můžete udělat přehled stejně jednoduše.
Martin Tábor 10. 3. 2016

Sdílet

Heureka je největší český srovnávač cen a opravdu není od věci si najité zboží před samotným nákupem v e-shopu ještě vyhledat právě na srovnávacím portále. V některých případech se podivíte, co konkrétní prodejce pojmem „sleva“ či „výprodej“ vůbec myslí a zboží nakoupíte třeba za polovinu jinde. Zkrátka marketing je vždy jen marketing a tomu nelze věřit ani nos mezi očima. Jenže v případě, kdy opustíte pohodlí domova či kanceláře a ocitnete se třeba v zářivých světlech opulentních nákupních paláců, je situace jiná.

Mobilní aplikace Heureka

Známé je i pravidlo, že cena zboží se neodvíjí jen od něho samotného, ale i způsobu, jakým je prodáváno. V případě supermarketů, které mají „slevy“ prakticky neustále, ovšem musíte být nedůvěřiví snad ještě více. Luxusní nákupní centra se vlastně ani moc „nepřetvařují“. Heureka již nabízí i mobilní aplikaci pro mnoho platforem (Android, iOS a dokonce i Windows Phone a Windows 8–10). Skvělé je, že oproti mobilnímu webu je zde možné jednoduše sejmout čárový kód fotoaparátem a zboží se ihned vyhledá v databázi. Výsledek na displeji tedy snadno porovnáte s cenovkou na regálu.

Zdroj: heureka.cz

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty