Hlavní navigace

Microsoft uvolnil novou verzi OneNote pro iPad

Softwarový gigant vydal aktualizovanou verzi svého Office OneNote pro operační systém iOS, která by měla být kromě iPhonu nově optimalizována především pro použití s iPadem a plně tak využít potenciál většího displeje.
Martin Tábor 14. 12. 2011

Sdílet

Firma Microsoft vydala update portu OneNote, který je určen pro přenosná zařízení s operačním systémem iOS od Applu . OneNote je zároveň jedinou aplikací z kancelářského balíku Microsoft Office, která se portu na iOS dočkala. Nové vydání OneNote iOS s číselných označením 1.3 přináší řadu nových funkcí a vylepšení, mezi něž patří v prvé řadě optimalizace pro použití s větší obrazovkou u produktů iPad a iPad 2. Aktuální verze přináší i další změny např. v podobě rozšířené jazykové podpory, rozhraní založené na záložkách a vylepšenou synchronizaci prostřednictvím účtu Windows Live.

Nový OneNote 1.3 pro Apple iPad

Ačkoliv lze OneNote z AppStore stáhnout zcela zdrama, omezení nové verze 1.3 spočívá v limitu 500 poznámek. Pakliže patříte mezi uživatele, kterým toto množství nedostačuje, je možné si dokoupit placenou verzi, kde veškerá omezení odpadají. Uživatelé iPhonu tak za plný přístup k aplikaci zaplatí částku rovnou 4,99 dolarům, verze pro iPad poté vyjde o deset dolarů dráž, tedy konkrétně 14,99.

OneNote pro Apple iPhone

V současné době se spekuluje o tom, že by Microsoft mohl pracovat na portech i ostatních stěžejních aplikací z MS Office pro zařízení s iOS, avšak žádný termín vydání zatím znám není.

Zdroj: neowin.net

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty