Hlavní navigace

Microsoft otevírá vlastní obchody

David Sillmen

Softwarový obr Microsoft se rozhodl k závažnému kroku - ve světových metropolích otevře své značkové obchody. Následuje tak politiku, jakou razí například Apple. První "Microsoft Store" má otevřít v Londýně.

Sdílet

Microsoft již před časem vypustil na svět záměr, že chce po světových metropolích, zejména pak těch evropských, rozmístit značkové obchody. Ty by se daly přirovnat k „Apple Stores“, které poměrně úspěšně fungují a spoluvytvářejí silnější obraz značky. Plány Microsoftu na sebe berou poměrně rychle skutečnou podobu. Podle serveru MCV se společnost  již připrauje na otevření prvního obchodu, který by měl být v Londýně.

Podle všeho chce v těchto obchodech nabízet zejména produkty spojené s PC a jeho konzolí Xbox 360. Půjde jak o nejrůznější software, tak příslušenství všeho druhu – samozřejmě autorizované Microsoftem. Společnost si od tohoto kroku slibuje zejména to, že zákazníkům poskytne zcela nový zážitek z nakupování. Díky celosvětové síti obchodů bude možné výrobky mnohem lépe představovat a prezentovat koncovému zákazníkovi. Jsme zvědaví, zda se Microsoft vyrovná Apple, který provozuje již na dvě stě svých obchodů.

Zdroj: MCV

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty