Hlavní navigace

Je Váš počítač pomalý a seká se? Muž z USA to vyřešil po svém

Coudy

Všichni máme občas potíže se svým počítačem, či mobilním zařízením. Nejhorší je takzvaná modrá smrt. Každý kdo ji zažil, ví, že nejde o nic příjemného, ale většina lidí nesáhne k násilí.

Sdílet

Přesně ten samý případ se již po několikáté přihodil Lucasu Hinchovi z města Colorado Springs. Když jeho počítač Dell XPS 410 pořízený v roce 2006 po několikáté vypověděl službu a tak ho vzal do zadních uliček ve městě a vystřílel do něho osm 9mm ran ze své nové pistole a poslal ho do křemíkového nebe. 

Reakce místní policie na sebe nenechala dlouho čekat a těsně před sedmou večerní 20. dubna obdržela hlášení o střelbě, načež Lucase zanedlouho zatkla. Při výslechu muž uvedl, že se svým počítačem již několik měsíců bojoval a zrovna obdržel novou zbraň, byl frustrovaný po několikáté z modré smrti a tak vzal svou novou pistoli a výsledek již známe. Lucas u výslechu dále uvedl, že svého činu nelituje a bylo to pro něho nádherné. Na krátkou chvíli byl vzat do vězení za střelbu ve městě a momentálně ho čeká soud.

Zajímavé ovšem na celé situaci je, že na zprávu okamžitě reagovala společnost Dell a vydala prohlášení: „U počítače z roku 2006 je pravděpodobné zpomalení a opotřebení je za devět let normální.“ Uvidíme, zda do budoucna se dočkáme podobného činu i u nás. 

Zdroj: PCmag.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty