Internet Explorer 9 už 1. září?

<p>&#160;</p>
<p>&#160;</p>
Čínský magazín na základě uniklého reklamního zadání zjistil, že by Internet Explorer 9 měl být uveden už 1. září. Microsoft chce za reklamní kampaň utratit zhruba 42 milionů dolarů.
David Sillmen 21. 7. 2010

Sdílet

Nejnovější informace hovoří o tom, že internetový prohlížeč Internet Explorer 9 by se měl objevit už 1. září tohoto roku. Bylo by to tak dříve, než se všeobecně očekávalo. Na druhou stranu není jisté, zda je to skutečně pravda. Informaci přinesl čínský server Cnbeta, která se odvolává na uniknuvší reklamní zadání Microsoftu.

V něm se mimo jiné hovoří o masivní reklamní podpoře Internet Exploreru 9. Ta by se měla vyšplhat až na 42 milionů dolarů, což je na nevýdělečný internetový prohlížeč značná částka a jen podporuje tezi, že má Microsoft strach z rychle rostoucí konkurence, jíž navíc musel sám nechtěně pomoct.

Dokument zopakoval již známá fakta. Engine prohlížeče by měl renderovat padesátkrát rychleji než předchozí verze, rozhraní bude uživatelsky příjemnější a dojde k podpoře standardů typu HTML5.

Zdroj: PCGH

Autor článku