Hlavní navigace

ICQ pro mobily nově také v Javě

David Procházka

Společnost ICQ oznámila dostupnost svého programu ICQ pro mobilní telefony postaveného na platformě Java. Díky tomu se oficiální klient zpřístupní také telefonům bez operačního systému.

Sdílet

Uvedením mobilního oficiálního klienta ICQ pro mobily, které podporují platformu Java, rozšiřuje společnost ICQ dostupnost mobilní komunikace také na telefony Nokia, Sony Ericsson a další přístroje vybavené podporou Javy. Doteď byla ICQ dostupná na platformách iPhone, iPod Touch, BlackBerry a Windows Mobile. Do budoucna je plánováno uvedení také pro platformy Android a Symbian. ICQ poskytuje uživatelům s mobilními zařízeními na platformě Java neomezený přístup k většině funkcím.

<p>&#160;</p>

V závislosti na jejich mobilním datovém tarifu mohou mobilní uživatelé ICQ využívat i finančních úspor přechodem na mobilní IM namísto tradičních SMS. ICQ aplikace pro mobilní telefony podporující Java (J2ME) a Windows Mobile jsou k dispozici zdarma a lze je stáhnout ze stránek výrobce. ICQ pro iPhone a iPod Touch je volně ke stažení na Apple Store. ICQ pro BlackBerry je k dispozici v prodejně BlackBerry Apps. Nová ICQ aplikace pro telefony s podporou Java je k dispozici v anglickém, německém, ruském, českém a hebrejském jazyce.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty