Hlavní navigace

ICQ 7 dovoluje chatovat na Facebooku

V České republice naprosto nejoblíbenější instant messanger ICQ se dočkal nové verze. Ta přináší hlavní změnu v podobě možnosti propojení s Facebook chatem a umožňuje vám tak online komunikovat s přáteli na Facebooku.
David Procházka

Sdílet

ICQ ve verzi 7 vyšlo v lednu tohoto roku. Oproti předchozím verzím poskytlo optimální integraci mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich sociálních aktivit. Uživatelé od této verze již nemusí otevírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy, vše najdou na ICQ. Kromě informací ze sociálních sítí přinesla sedmá verze také možnost komentovat novinky o vašich přátel přímo z ICQ a komentáře pak automaticky zveřejňovat na příslušné sociální síti. Verze ICQ 7 nabídla integraci se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

Nově vydaná inovovaná verze ICQ 7 podporu sociálních sítí rozšiřuje o další zajímavý prvek. Současná spolupráce mezi ICQ a Facebookem se rozšiřuje: uživatelé mohou nyní snadno přidat své přátele na Facebooku do seznamu kontaktů ICQ a chatovat s nimi z ICQ – v době, kdy jsou online na Facebooku. Jde o jistě zajímavou funkci, kterou ale docení jen ti z vás, kteří používají oficiální klient ICQ a zároveň jsou registrováni na Facebooku. Problémem je, že oficiální ICQ je minimálně z pohledu IT nadšence nepřijatelnou volbou, jak se na tuto síť připojit. Řada lidí si oblíbila programy QIP, Miranda nebo Trilian. Tyto programy poskytují stejný komfort jako oficiální ICQ, neobsahují sice integraci s Facebookem, ale jsou osvobozeny o bannery, reklamy a nedůležité zábavní prvky.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty