Hlavní navigace

Hub Keyboard: další aplikace pro Android od Microsoftu

Poslední dobou se zdá, že Microsoft se stává jakýmsi dvorním vývojářem pro Android. Rozhodně od něj pochází nemálo velmi důležitých a používaných aplikací, přičemž se nezdráhá jít mnohem dál.
Martin Tábor 7. 3. 2016

Sdílet

Operační systém Android je poměrně velmi modulární prostředí, které si tak můžete přizpůsobit podle svého. Proto existuje velké množství domácích obrazovek (launcherů), zamykacích obrazovek, ale i dotykových klávesnic. To všechno jsou věci, které si v konkurenčním iOS, ale vlastně ani Windows 10 Mobile (resp. WP 8.1) nijak lehce nezměníte a využívá toho i Microsoft. Přece jen, dostat svoje aplikace na konkurenční platformu může být jistá marketingová výhoda a v neposlední řadě získáte nová statistická data od uživatelů.

Microsoft Hub Keyboard

Po Arrow Launcheru je teď na řadě aplikace Hub Keyboard, která může být zajímavou alternativou zažitých alternativních klávesnic jako třeba SwiftKey. Tu ostatně Microsoft koupil a její technologie se jistě brzy objeví v jiném produktu. Hub Keyboard je zatím v alpha verzi, ale již použitelná. Má několik zajímavých funkcí, mezi něž patří i realtimový překladač zadávaného textu, k čemuž je bezpochyby využit Bing. Klávesnice také umí zobrazit text zkopírovaný ve schránce před jeho vložením.

Zdroj: neowin.net

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty