Hlavní navigace

Herní PC Predator od Aceru

V dnešní videorecenzi se podíváme na další herní monstrum od společnosti Acer. Konkrétně se jedná o sestavu se zajímavým jménem Predator G3 605. Oproti nedávno testované konkurenční sestavě nalezneme v balení dokonce klávesnici a myš.
Coudy 26. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dnešní testovaná sestava s nejvyšší výbavou od společnosti Acer se zdá být výbornou volbou pro ty, kteří chtějí vysoký výkon za solidní cenu.

Velmi povedená skříň

Predator G3 605 se Aceru po všech stránkách povedl. Samotná skříň má matné černé boky a lesklý přední panel s červenými akcenty to celé zabalené do líbivého designu. Celý case je malý a obsahuje úchyt na horní části pro přenášení. Samozřejmostí je čtečka paměťových karet, konektor sluchátek a mikrofonu a čtveřice USB portů. Dva z toho jsou ve standardu USB 3.0 a jeden podporuje i nabíjení ve vypnutém stavu. Zajímavostí na skříni je z přední části dostupný výměnný rámeček na pevný disk a vysunovací držák na sluchátka. Ne tak samozřejmou součásti v dnešní době je DVD vypalovačka, ale bohužel neobsahuje možnost alespoň číst Blu-ray disky.

Hardware počítače

Nejlepší částí sestavy je grafická karta s čipovou sadou Nvidia GeForce GTX 980 se 4 GB operační paměti, která stačí i na hraní ve 4K rozlišení. Data kartě dodává procesor Core i7 4790, který je taktovaný na 3,6 GHz. K dispozici je 16 GB RAM DDR3 s možností rozšíření na 32 GB.

Základem pro systém je SSD disk s kapacitou 256 GB a pro data je připraven Seagate Barracuda 3TB. V kancelářském provozu se spotřeba pohybuje mezi 50 a 70 W a u hraní maximum na 250 W. Velmi dobrá je i hlučnost celé sestavy, která se díky použitým ventilátorům  minimalizovala na hranici slyšitelnosti. Dodávaný je systém Microsoft Windows 8.1 ve verzi 64-bit CZ. V současnosti nejvýkonnější herní PC od Aceru lze pořídit za 48 990 Kč.

Zdroj: tech.ihned.cz

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty