Hlavní navigace

Foxit Reader 6.0 přináší vzhled Office 2013

Známý freewarový prohlížeč PDF souborů od společnosti Foxit Software vyšel aktuálně v šesté major verzi, která kromě mnoha nových funkcí přináší i ribbon z poslední verze kancelářského balíčku Microsoftu. Další novinkou je i možnost PDF vytvářet.
Martin Tábor 17. 4. 2013

Sdílet

Společnost Foxit Software přišla v nové verzi svého PDF prohlížeče se zcela novým vzhledem, který odráží poslední trendy v oblasti GUI softwaru z Redmondu. Aplikace Foxit Reader tak dostala „plochý“ Ribbon, který věrně napodobuje vzhled programů ze sady Office 2013. V nabídce je však i několik nových funkcí, které z freewarové utility dělají opět mocnější nástroj, který při úspornějších nárocích na systém ve většině případů plně nahradí originální Adobe Reader.

Foxit Reader 6.0

V šesté verzi se vůbec poprvé objevila možnost vytváření PDF souborů i v neplacené variantě Foxit Readeru, což je jistě velmi příjemné, ale v dnešní době umí do PDF již v základu exportovat snad většina programů, a to vč. MS Office, který ještě ve verzi 2007 defaultně nabízel pouze „redmondský“ formát XPS. Novinek je ovšem skutečně více a přehledně si je lze prohlédnout např. na oficiálních stránkách programu.

Zdroj: pcauthority.com.au

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty