Hlavní navigace

Finální Total Commander 9.0 s novou sadou ikon je zde

Christian Ghisler zvládl dovést své úsilí do konce a vydal devátou verzi svého legendárního správce souborů pro Windows. Po letech dorazily nové ikonky, které snad neurazí ani konzervativní uživatele, ale také řada užitečnějších funkcí.
Martin Tábor 1. 12. 2016

Sdílet

Uběhlo asi půl roku, co vyšla první beta, a finální vydání TC 9.0 je na světě. Švýcar C. Ghisler svému softwarovému dítku stále věnuje značnou pozornost, ale pro stávající uživatele je dobrou zprávou i to, že jednou zakoupená licence platí vlastně donekonečně a zahrnuje i současný upgrade. Total Commander je na Windows legendou již přes dvě desítky let (vývoj začal v roce 1992) a stále dokáže oproti vestavěnému Průzkumníku nabídnout mnohem více funkcí a hlavně pohodlí při práci s větším počtem souborů.

Finální Total Commander 9.0

Často nejen pro pokročilé uživatele tak představuje nezbytnou softwarovou výbavu a TC snadno využijete už třeba jen k hromadnému přejmenování fotografií. TC 9 konečně přinesl kompletní novou sadu ikon, avšak při prvním spuštění vám dá program vybrat mezi původní knihovnou (výchozí) a nově přidanou. Faceliftem prošel i celý vzhled okna a výchozím písmem se stalo systémové Segoe od Microsoftu. Uživatelské rozhraní je konečně vlídnější i k modernímu ovládání myší – přetažením vyberete více souborů. Takových drobností a oprav je doslova spousta, ale konečně, co by se na osvědčené fungující aplikaci mělo více měnit?

Zdroj: ghisler.com

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty