Hlavní navigace

Den dopravy zdarma: naplánujte si správně vánočních nákupy

Martin Tábor

Letošní Vánoce se neúprosně blíží a alespoň v naší kultuře se musí rovněž neprodleně nachystat všechny ultra, super či hypermarkety i stále využívanější e-shopy. Začátek nákupních orgií možná odstartuje dalším "Dnem dopravy zdarma".

Sdílet

Již brzy vypukne další Den dopravy zdarma, který organizuje jeden z největších českých cenových srovnávačů. Loni se do akce oficiálně zapojilo 1244 e-shopů, což znamená, že je již skutečně z čeho vybírat. Celkový obrat dne loni činil 208 milionů korun, což byl oproti normálu nárůst až 384 procent. Zákazníci, kteří Den dopravy zdarma nezmeškali, tak údajně ušetřili na poštovném více než 12 milionů korun. Mezi nákupními položkami kralovala (celkem pochopitelně) elektronika a dále tzv. bílé zboží pro kuchyň či koupelnu.

Ilustrační obrázek

Letošní ročník má opět trvat pouhých 24 hodin:

  • začíná ve středu 18. 11. ve 12:00,
  • končí ve čtvrtek 19. 11. ve 12:00.

Zbývající čas do události

Jedinou podmínkou je nákup minimálně v ceně 300 korun a seznam zúčastněných prodejců je k dispozici zde. Letos je prodejců sice jen 1078, ale na druhou stranu rozhodně nejde pouze o elektroniku. I když bude pravděpodobně opět převažovat, koupit si budete moci celou paletu různorodých výrobků.

Zdroj: dendopravyzdarma.cz

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty