Hlavní navigace

CorelDRAW Graphics Suite 2018 je tu!

Sada CorelDRAW? Graphics Suite 2018 představuje nejnovější verzi tohoto špičkového softwaru zaměřeného na práci s grafickými návrhy. Program je velice oblíbený. Po celém světě ho využívají miliony profesionálů, majitelů malých firem a amatérských grafiků.
Stahuj.cz 14. 5. 2018

Sdílet

Takhle mimořádně oblíbeným se program stal především proto, že nabízí výjimečné možnosti při tvorbě grafiky, sazby, ilustrací, úpravy fotografií, trasování, webové grafiky, tiskařských projektů, uměleckých děl, typografie a mnoho dalšího.
O novinkách se dozvíte i z oficiálního videa: 

Hlavní novinky:

  • Nový moderní režim symetrie
  • Nové kreativní efekty s nástrojem Blok stínu
  • Nová rychlá a přímá publikace do WordPressu
  • Nově integrované funkce: Nástroje Dynamika, PhotoCocktail a další

Novinky podrobněji:

Režim symetrického kreslení

Vytvářejte širokou škálu symetrických návrhů od jednoduchých objektů po komplexní kaleidoskopické efekty v reálném čase a podpořte produktivitu automatizací pracovních postupů, které jsou obvykle velmi časově náročné.  

Nástroj Blok stínu

S touto interaktivní funkcí, která zkracuje čas přípravy souboru k výstupu, můžete přidávat syté vektorové stíny k objektům a textu. Zrychluje reprografické pracovní postupy výrazným snížením počtu čar a uzlů stínů. 

Pointillizer

Z libovolného počtu vektorových nebo rastrových objektů můžete pomocí několika kliknutí vytvořit vysoce kvalitní vektorové mozaiky. Tento nástroj inspirovaný malířskou technikou pointilismu je skvělý pro vytváření polepů vozidel, okenních dekorací a dalšího.

Nástroj Dynamika

Dodejte svým návrhům šťávu! Tento nástroj je dokonalý pro snadné dodání pohybu nebo zaostření na prvek kresby. Efekty jsou nedestruktivní, vysoce přizpůsobitelné vektorové objekty, které můžete upravovat pomocí dalších nástrojů. 

AfterShot 3 HDR

Stáhněte si produkt Corel? AfterShot? 3 HDR v rámci aplikací CorelDRAW a Corel? PHOTO-PAINT? a upravujte a vylepšujte fotografie ve formátech RAW a JPEG na profesionální úrovni. S modulem HDR zahrnutým v produktu AfterShot 3 HDR můžete vytvářet obrázky HDR (High Dynamic Range).

S nejnovějšími nástroji, funkcemi a technologiemi můžete vytvářet vždy ohromující a originální návrhy. Informace o dalších novinkách najdete přímo u programu. 

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty