Hlavní navigace

Chraňte a zálohujte své licence

Recover Keys je jednoduchá a komplexní aplikace pro Windows. Je navržena k ochraně aktivačních klíčů pro software klíče/licence, které jsou nainstalovány na lokálním nebo vzdáleném počítači v síti. Uživatele má ochránit v případě selhání systému nebo pevného disku. Ztráta aktivačních klíčů je časově náročná a drahá zkušenost. V takovém případě je potřeba kontaktovat vývojáře/prodejce každého programu a v některém případě bude zapotřebí dokonce koupit licenci znova!
Stahuj.cz 28. 1. 2019

Sdílet

Máme pro Vás řešení!

Nabízíme Vám ochranu a zálohu Vašich licencí! Recover Keys rychle analyzuje systém a nabízí zálohu pro více než 8000+ softwarovým programům a vytvoří seznam aktivačních klíčů pro jednotlivé software. Poté stačí pouze uložit, zálohovat, tisknout nebo exportovat (Word, Excel, PDF, HTML, CSV, XML) informace o licencích. Vzhledem k přívětivému rozhraní a možnostem využijí Recover Keys jak IT odborníci, tak nezkušení uživatelé. 
Hlavní vlastnosti programu:
Vyhledávejte licence
Provádějte obnovu produktových klíčů/licence v programech Windows, Office, Adobe produktech a více než 8000 + dalších programů
Zálohujte aktivační klíče
Bezpečně ukládejte Vaše produktové klíče do textového souboru, Word, Excel, PDF, HTML, CSV, XML nebo jednoduše vytiskněte.

Skenujte další Windows nebo HDD
Skenujte licence v dalším operačním systému Windows nebo jiný HDD (bootovací či nikoliv)

Skenujte vzdálené počítače
Skenujte licence také na vzdáleném počítači v síti.
Skenujte několik počítačů najednou (pouze verze Premier/Enterprise)
Zadejte název počítače nebo jeho IP adresu, uživatelské jméno a heslo v dialogovém okně „SCAN vzdálený počítač“ a skenujte další PC v síti.
Obnovujte klíče z příkazového řádku (pouze Enterprise verze)
Recover Keys může být také spuštěn z příkazového řádku. Tato funkce je užitečná, pokud potřebujete psát vlastní skripty nebo integrovat Recover keys do do vašeho systému.
Portable version (pouze Enterprise verze)
Naintalujte na USB – ocení především správci IT, kteří spravují několik sítí z různých PC  

Autor článku