Bližší detaily o Dead Space 2

<p>&#160;</p>
<p>&#160;</p>
Konečně je to tady. Tvůrci Dead Space uvolnili množství informací o chystaném druhém pokračování. Co nás tedy čeká? Spousta změň! Navíc to vypadá, že se hra bude posune o tři roky později.
Alžběta Trojanová 12. 12. 2009

Sdílet

Časopis Game Informer už odnedávna přináší nejnovější informace o připravovaných hrách. A stejně tak můžeme pravidelně počítat i se scany, které se okamžitě po jeho vydání objeví na internetu. Ne jinak tomu bylo i s Dead Space 2, jemuž se věnují v posledním díle.

Vše by se mělo odehrávat celé tři roky po událostech z prvního dílu a opět budeme na palubě lodi, ovšem tentokrát se bude jmenovat Sprawl.

Ta by měla být podstatně větší a rozšířenější než stará dobrá Ishimura. Půjde totiž o celou obrovskou základnu, vesmírné město, kde najdeme oblasti veřejné, obchodní nebo ty vládní.

Hra by měla být celkově mnohem více hororová a Isaac tak bude čelit ještě šílenějším nepřátelům. Jedním z nich budou například i miminka beze rtů, co se nás budou snažit udrápat k smrti (ne nezní to šíleně?). Změny se dočká i pohybování se v Zero Gravity zónách. Tentokrát budeme moci měnit směr letu, jakmile vyskočíme, stejně tak i během této doby střílet.

Novinkou bude i to, že Isaac Clarke promluví (což si skoro nemyslíme, že je tak docela dobrý nápad. Styl ala Gordon Freeman nám vcelku vyhovoval).

Jak se navíc zdá, Dead Space 2 bude mít nejspíš i multiplayer. Tak  to se máme na co těšit.

Zdroj: vg247.com

Autor článku