RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Telefonie > SIP Telefon AmaPro

SIP Telefon AmaPro


Stáhnout
Verze 1.0 - 5,4 MB

Celkové hodnocení
3.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 5(3 hlasy)


česky

Klient určený pro internetovou telefonní komunikaci

Aplikace je založena výhradně na protokolu SIP a umožňuje připojení ke většině VoIP operátorů používajících veřejné telefonní číslo. Klient umožňuje evidovat více SIP účtů, mezi kterými lze jednoduše a velmi rychle přepínat. Integrovaný telefonní seznam je společný pro všechny SIP účty. Dle výhodného tarifu lze uskutečnit levnější telefonní hovor. Aplikace využívá i soubory tarifních schémat, které umožňují vypočítávat cenu i během hovoru. Vlastní telefonní hovor lze nahrávat a později opět přehrát.

Aplikace je také vhodná jako zkušební a testovací klient pro ladění nastavení SIP ústředen. Zobrazuje a analyzuje SIP signály a to včetně jednoduchých informačních popisů. U jednotlivých hovorů lze ukládat SIP signály, které lze později analyzovat nebo po zadání emailové adresy zaslat na technickou podporu operátora.

Dalším nástrojem je RTP analyzátor hovorových dat. Data lze zobrazit i graficky. Nástroj obsahuje také jednoduchý analyzátor kvality hovoru, datového spojení a statistiky odezvy přípojné SIP ústředny. Pro běžné uživatele jsou dostupné základní telefonní služby, jako je záznamník či evidence zmeškaných volání. Hlášky do záznamníku si jednoduše namluvíte pomocí mikrofonu. Jednoduchým kliknutím můžete aktivovat hlášky například pro nemoc, pracovní schůzku či nepřítomnost. Aplikace umožňuje i cyklické vytáčení například vypnutého mobilu až do doby, kdy začne vyzvánět. Lze nastavit i PC Speaker pro indikaci různých stavů.

Telefonní seznam obsahuje prostředky pro vyhledávání a eviduje 12 tlačítek pro rychlou volbu. Do seznamu lze přiřadit i tzv. BlackList. Ten automaticky odmítá přednastavená telefonní čísla při příchozích volání. Aplikace je ve třech jazykových mutacích, přičemž cizojazyčné texty jsou přeloženy strojově.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 1.0 - 5,4 MB

Souhrnné informace o SIP Telefon AmaPro

Licence:
Freeware
Autor:
AmaPro
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://amapro.cz
Velikost souboru:
5,4 MB
Operační systém:
Windows NT/2000/XP/Vista/7
Staženo:
1911x celkem
6x tento týden
Poslední aktualizace:
23. března 2012
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.